SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO NR WPISU 623

Centrum Prawa Gospodarczego i Podatkowego " Euromecenas" sp. z o.o.

O NAS

Doradzamy
Konsultujemy

POMAGAMY

Celem który realizujemy w ramach działalności  Centrum Prawa Gospodarczego i Podatkowego EUROMECENAS Sp. z o. o. jest dokładność i wytrwałość. Po wielu latach doświadczenia i pracy jesteśmy w stanie oferować naszym klientom profesjonalne, rzetelne i skuteczne usługi związane z obsługą prawną, podatkową i księgową dla małych, średnich i dużych firm. Nasz zespół składający się z profesjonalistów, doradców podatkowych, radców prawnych i certyfikowanych księgowych pomógł setkom firm w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa formalnego prowadzonej działalności. Bezpieczeństwo to wyznacza nie tylko dobra księgowość. To również reprezentacja w postępowaniach kontrolnych i sądowoadministracyjnych. To także zapewnienie ochrony w obrocie gospodarczym i dochodzenie należności z tzw. złych faktur. Zapraszamy Państwa do poznania naszej oferty i do nawiązania współpracy.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Załatwionych spraw
0
% zaangażowania
SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO NR WPISU 623 Centrum Prawa Gospodarczego i Podatkowego " Euromecenas" sp. z o.o.

Profesjonalna

POMOC

Nasze doświadczenie to nieprzerwana działalność  od ponad 30 lat.
Początkowo, od 1989 roku była to jednoosobowa działalność gospodarcza – Biuro Rachunkowe – jednego z  założycieli spółki  Centrum Prawa Gospodarczego i Podatkowego “Euromecenas” sp. z o.o. W 2013 roku ta jednoosobowa działalność przyjęła formę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. I od tego czasu nieprzerwanie Spółka działa na rzecz swoich klientów. W 2019 roku Spółka uzyskała  pod numerem 623 wpis do prowadzonego przez Krajową Radę Doradców Podatkowych rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego. 

Od początku działalności kładziemy duży nacisk na to by świadczone przez nas usługi były profesjonalne, skuteczne a zarazem przyjazne. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu sukcesu przez naszych klientów. Sukces to nie tylko dobry zysk, ale a może przede wszystkim bezpieczne prowadzenie przedsiębiorstwa. Nasz profesjonalizm i wiedza w dziedzinie obsługi prawnej, prawa finansowego i podatkowego, rachunkowości, kadr, BHP poparta profesjonalnym wykształceniem, studiami podyplomowymi, tytułami zawodowymi, wpisami na listę doradców podatkowych sprawia, że nasi klienci mogą koncentrować swoje wysiłki wyłącznie na prowadzonej działalności i zwiększania zysków. 

SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO NR WPISU 623 Centrum Prawa Gospodarczego i Podatkowego " Euromecenas" sp. z o.o.

Współpraca

Poniżej przedstawiamy firmy oraz Instytucje z którymi współpracujemy.

Firma 1

Krótka informacja o firmie

Firma 1

Krótka informacja o firmie

Firma 1

Krótka informacja o firmie

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub maja Pąństwo dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu.

Centrum Prawa Gospodarczego i Podatkowego "Euromecenas" sp. z o.o. Spółka doradztwa podatkowego nr wpisu: 623

ul. Bzowa 67/2
53-226 Wrocław

Lokalizacja

Centrum Prawa Gospodarczego i Podatkowego „Euromecenas” Sp. z o. o. ul. Bzowa 67/2
53-226 Wrocław

© Copyright 2020 „Euromecenas”. Realizacja PRESTOMEDIA

Call Now

Visit Us On Facebook